Asude Vadi

Reklamlar
Asude Vadi Yalova’da Modern bir Hayat Sunuyor. Fiyat Listesi ile Yüksek Yatırım Değeri Vadeden Asude Vadi Oturmak için yada Yatırıma yönelik güzel bir fırsat.

Size, sevdiklerinize sakin ve huzurlu bir yaşam alanı sunan Asude Vadi, mavinin, yeşilin ve rengarenk çiçeklerin şehri Yalova’da yükseliyor. Atatürk’ün “Benim Şehrim” dediği ve güzelliğine vurulduğu Yalova, 5000 yıllık bir tarihe ev sahipliği yaparken Asude Vadi ile şimdi de sizlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Reklamlar

Toplamda 55.000 m2 alan üzerine kurulu 392 daire ve 26 bloktan oluşan Asude Vadi’nin ferah ve konforlu mimarisi, sizleri bir aile sıcaklığı ile karşılıyor.

Spor alanları, sizi güne en enerjik şekilde hazırlarken sağlıklı bir güne “Merhaba” deme ayrıcalığını yaşatıyor. Sadece sizi değil çocuklarınızı da düşünerek hazırlanan alanlarda onlar yeteneklerini keşfederken, sizde sevdiklerinizle sıcak birer kahve eşliğinde sohbetinize Asude Vadi’nin sosyal yaşam alanlarında devam edebilirsiniz.

Asude Vadi Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Asude Vadi Fiyatları yüksek yatırım değeri ile geleceğe yatırımını bugünden yapmanız için fırsatlar sunuyor.  Dairelerinizi ister bahçe katı, ister ara kat, ister çatı dubleksi olarak tercih edebilirsiniz. Her daire tipinden sizin tercihinize uygun olanı seçme fırsatınız var. 2+1 dairelerin 229.000 tl den başlayan fiyatlarla satıldığı projede, 101 m2 ile 188 m2 arasında farklı büyüklüklere sahip konutlar bulunuyor.

 

Asude Vadi, deniz ve vadi manzarasıyla size hayalinizdeki yuvayı sunuyor.

Asude Vadi Adres: Yalova – Bursa Yolu Üzeri Gaziosmanpaşa Mh. Şehit Bihicarettin Cd. No: 79/1 Yalova
Asude Vadi Telefon: 0226 811600

 

Asude Vadi Kat Planları

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar