Rönesans Gayrimenkul Piazza Fiyat Listesinde Kampanya

Reklamlar
Rönesans Gayrimenkul imzalı Piazza Fiyat Listesi üzerinden yıl sonuna özel peşin ödemelerde yüzde 12 indirime ek indirim çeki fırsatı da sunuluyor

Rönesans Gayrimenkul tarafından 320 milyon Euro yatırım değeriyle Maltepe’de inşa edilen Piazza; ofis, konut ve alışveriş merkezinden oluşan karma bir proje olarak dikkat çekiyor. Teslimine yaklaşık 6 ay kalan Piazza’nın konut bloğunda geçerli olmak üzere yıl sonuna özel cazip bir kampanya hazırlandı. Fiyatları 641 bin TL’den başlayan konutları tarih sınırı koymadan peşin olarak satın alan yatırımcılara yüzde 12 indirim ve 50 bin TL’ye kadar indirim çeki fırsatı sunuluyor. Adalar manzarasına sahip büyüklükleri 60 ila 212 metrekare arasında değişen 230 dairelik konut bloğunun yaklaşık yüzde 85’inde satışlar tamamlandı.

Reklamlar

Piazza’nın rezidans bloğunda alanları 60 ila 95 metrekare arasında değişen 1+1’ler 641 bin TL ila 885 bin TL arasında; alanları 101 ila 205 metrekare arasında değişen 2+1’ler 940 bin TL ila 1 milyon 561 bin TL arasında; alanları 196 metrekare olan 3+1’ler 1 milyon 933 bin TL’ye satılırken; alanları 196 ila 212 metrekare arasında değişen 3+1 dubleksler ise 1 milyon 627 bin TL ila 1 milyon 853 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Konumu, mimarisi ve sahip olduğu ayrıcalıklarla karlı bir yatırım olarak dikkatleri üzerine çeken projede toplam 34 bin metrekare kiralanabilir alanı olan ofis bloğu ve açık meydan katlarının bulunduğu, bölgenin çekim merkezi olacak bir alışveriş merkezi yer alıyor. Yıllık ziyaretçi sayısının yaklaşık 16 milyon olması beklenen Piazza’nın, alışveriş merkezi ve ofis bölümünde ortalama 5 bin kişinin çalışacağı öngörülüyor. Projenin alışveriş merkezi kısmında, konser ve etkinliklerin yapılacağı açık bir meydan, şık yeme içme mekanlarından tanınmış moda markalarına kadar pek çok ihtiyacı karşılayacak mağazalar ve sinema bulunuyor.

Direkt metro bağlantısı ile ulaşım yönünden oldukça rahat bir imkan sunan Piazza, metro bağlantısıyla Atatürk Havaalanı’na 51, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 24, Kadıköy’e 30 dakika; sahil yoluna ise 3 km mesafede konumlanıyor. E5 ulaşım hattı üzerinde yer alan Piazza, 2 bin 400 araçlık kapalı otoparkı ile ziyaretçilerine kolaylık sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar