Beyttürk, Sosyal Medyanın En Çok Takip Eilen İnşaat Firmaları Arasında

Reklamlar

Konsept projeleri müşterilerine kazandıran ve ulaşılabilir fiyatlar ile inşa etmeyi felsefe haline getiren Beyttürk; yeni projelerini ve kampanyalarını ilk önce sosyal medya hesaplarından duyuruyor.

Reklamlar

Beyttürk, Facebook, İnstagram, Twitter, YouTube, Linkedin ve Google + olmak üzere toplam 6 farklı sosyal medya kanalından yeni projeleri hakkında kampanyalar, duyurular, dekorasyon önerileri, sıra dışı mimari yapılar, önemli günler hakkında hatırlatmalar, konuta dair önemli düşünürlerin dikkat çekici sözlerini paylaşıyor. Ayrıca şirket takipçilerin sorularına online olarak kısa sürede verdiği yanıtlar ile zaman kaybetmiyor.

Beyttürk İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Uğurcan Barman; “Hızla dijitalleşen dünyada sosyal medyaya olan ilginin artması ile birlikte hayata geçirdiğimiz yeni konut projelerinin pazarlanması ve tanıtımlarında sosyal medyaya büyük önem verdik. 240 Bin takipçi sayısına ulaşan Beyttürk’de şirket bünyesinde içerik yönetimi, yeni mecraların bulunması, kampanya üretimi, görsel tasarım çalışmaları ve CRM yönetimi için profesyonel ekipler yer alıyor. İnşaat firmaları arasında Türkiye’de en çok takip edilen Facebook hesabına sahip olan markamızın pazarlama çalışmalarında sosyal medya kanalları büyük önem taşımaya devam ediyor” diye belirtti.

Beyttürk Firmasını İncelemek için Lütfen Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar