Cadde Alyans

Reklamlar

Cadde Alyans, Kocaeli Çayırova bölgesinde Alyans İnşaat tarafından projelendirilmiştir. 

Reklamlar

Cadde Alyans Çayırova’nın tam kalbinde yer alıyor. Cadde Alyans Çayırova Konut Projeleri ve Çayırova Ticari Projeleri arasında son derece özgün bir tasarıma sahiptir

Cadde Alyans 17 dönüm arazi üzerinde geliştirilmiş ve az katlı 5 bloktan meydana gelmektedir. Cadde Alyans toplam 366 daire ile seçkin bir yaşama hitap etmektedir.  Cadde Alyans’ın 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri farklı büyüklüklerde farklı yaşam tarzlarına hitap edecek şekilde projelendirilmiştir.

Cadde Alyans Fiyat ve Ödeme Seçenekleri

Cadde Alyans’da Gayrimenkuller 350 Bin TL ve  700 Bin TL arasında değişen fiyatlar ve bankalarla yapılan özel ödeme planlarıyla yeni sahiplerini beklemektedir.

Cadde Alyans Ne Zaman Teslim Edilecek?

Cadde Alyan projesinin Eylül 2019’de teslim edilmesi beklenmektedir.

Cadde Alyans Sosyal Üniteleri

Cadde Alyans’da her türlü sosyal ihtiyacının giderilebileceği genişlikte bir AVM caddesi hizmet verecek.  Cadde Alyans’ın alışveriş üniteleri, yeme, içme, marketten tutunda kuaföre kadar, kafelerinden en seçkin giyim mağazalarının olduğu keyifle dolaşacağınız bir yapıda olacak.

Cadde Alyans’ta ayrıca göletler, fıskiyeler, yansıma havuzları, zengin peyzaj çalışmaları ayrı bir renk katacak. Bunun yanı sıra Cadde Alyans’da açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, fitness center, sauna, yürüyüş parkurları, teras bahçeleri, 24 saat güvenlik, resepsiyon hizmetleri gibi birçok sosyal donatılar bulunacak.

Cadde Alyans Lokasyonu Nerede?

Cadde Alyans, Alyans İnşaat tarafından Gebze-Çayırova’nın en önemli lokasyonunda projelendirilmiş. Osmangazi Köprüsü, Körfez ulaşım hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile belirtilen “Altın Üçgen”in içinde yer alıyor. Kuzey Ege ile Güney Marmara’yı birleştiren bu hızla gelişen bölge, İstanbul’un geleceği için stratejik bir nokta olarak öne çıkıyor,

Cadde Alyans Kat Planları

Başiskele Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Çayırova Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Darıca Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Derince Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Dilovası Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Gebze Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Gölcük Konut Projeleri İçin Tıklayınız
İzmit Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Kandıra Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Karamürsel Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Kartepe Konut Projeleri İçin Tıklayınız
Körfez Konut Projeleri İçin Tıklayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar