Forum

Reklamlar

Bu Bilgilendirme Panosunda Soru Veya Sorunlarınızı Bizimle Paylaşabilmek Adına Kayıt Olmanızı Rica Ederiz.

Reklamlar

Kayıt olmak İçin; Üst forum menüsünde bulunan “KAYIT OL” butonuna tıklayınız. Karşınıza Kayıt Formu çıkacaktır. Mail adresi – Kullanıcı Adı ve Şifrenizi belirledikten sonra “Kayıt Ol” butonuna tıklayınız. Size ait olan Profil sayfanıza yönlendirileceksiniz. Daha sonra Üstte bulunan Forumlar kısmına tıklayarak tüm işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Görsel Olarak “Nasıl Kayıt Olunur” için Tıklayınız.

Kocaelinvest Forum

Kocaelinvest Bilgilendirme Panosuna Hoşgeldiniz...
Gönderiler
Cevaplar
Sorular

Önerileriniz...

Bu bilgilendirme panosunda, forum'un daha etkili ve verimli olabileceğini düşündüğün tüm önerilerinize bekliyoruz.

0
0
0

Tartışma Panosu Amacı

Bu tartışma panosunda sizlerin yatırım ve gayrimenkul ile ilgili tüm sorularınızı cevaplamayı ve kendi aranızdaki bilgi ve tecrübeleri paylaşmayı hedeflemekteyiz. Genel itibariyle özellikle Kocaeli bölgesindeki; 1. Markalı Konut Projeleri Hakkında 2. Arazi Geliştirme Hakkında 3. Gayrimenkul Hukuku Hakkında 4. Kentsel Dönüşüm Alanı ilan Edilen yada Butik Bazda Kentsel Dönüşüm Kapsamında Yenilenme Hakkında 5. Gayrimenkul Bilgi Bankası gibi konular hakkındaki sorularınız, sorunlarınız ve tecrübelerinizi paylaştığınız bir bilgilendirme panosudur. Bu konular ile ilgili arazi geliştirme uzmanımız ve gayrimenkul hukuku konusunda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından sorularınız yanıtlanacaktır.

0
0
0
Kocaeli Kentsel Dönüşüm Hakkında
Gönderiler
Konular

Kentsel Dönüşüm Hakkında Tüm Soru Ve Sorunlarınız İçin...

Bu bölümde Ada bazlı yada Butik apartman kentsel dönüşüm hakkında sormak istediğiniz tüm konuları değerlendiriyor olacağız.

2
1

Kentsel Dönüşümde Sıkca Sorulan Sorular

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, vatandaşın kentsel dönüşümle ilgili en çok merak ettiği konulara "Kentsel Dönüşümde 50 Soru 50 Cevap" adlı kitapçıkta açıklık getirdi. Kitapçıkta, konutları yıkılan hak sahiplerini nelerin beklediğinden ruhsatsız yapıların kredi durumuna kadar dönüşümle ilgili akıllara takılan birçok sorunun cevabı bulunuyor.

1
1

  
Çalışıyor

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol

Reklamlar